Kontakt:
728 265 505

P.P.U.H. CARECO Ryszard Człapa

ul. Bohaterów Warszawy 35A
75-211 Koszalin
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

O firmie

Firma P.P.U.H CARECO to 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Zaangażowanie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji personelu, zapewnia Naszym Klientom produkty indywidualnie dopasowane i obsługę na najwyższym poziomie.

Hurtownia budowlana Careco z Koszalina prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych. Mamy bardzo szeroką ofertę wszystkich rodzajów artykułów, które są potrzebne do prowadzenia budowy. Znajdziecie u nas Państwo m.in. materiały budowlane do wykonania stanu zerowego, surowego, robót dekarskich, ocieplania budynku, wykańczania elewacji, a także budowy podjazdu i zagospodarowania terenu przydomowego ogrodu.

Nasza hurtownia materiałów budowlanych proponuje bardzo elastyczne warunki zakupu i dobrą jakość wszystkich artykułów budowlanych.

Budowa domu to jedna z największych i najważniejszych inwestycji w życiu. W KRISHOME CARECO pomagamy przejść przez skomplikowany, ale pełen satysfakcji proces powstawania Twojego domu. Wierzymy, że zakup kompletu stolarki od jednego producenta to mądry i racjonalny wybór. Aby ułatwić wybór skomplikowanych produktów inwestycyjnych stworzyliśmy miejsce, w którym znajduje się pełna ekspozycja produktów KRISPOL z linii HOME.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą